Falešnost a hloupé věci ve vztahu

2. ledna 2015 v 19:23 | Kačenka. |  Názory
Určitě každý z nás zná takový ten pocit, když se vám někdo líbí, ba i ho dokonce máte rádi. To je v pořádku, je to fajn, super, hezký, krásný. Ale horší je, když se vám do toho někdo začne míchat, v tom horším případě kámoš/ka toho, kdo se vám líbí. Takový lidi by si zasloužili dostat přes tlamu. Ale pokud spolu ti dva lidi nechodí, tak by se to ještě dalo, když však jsou spolu a to třeba už nějakou dobu a někdo se jim do toho začne míchat, tak ty bych věšela.


Jsou vztahy, ve kterých jsou lidi šťastní a opravdu se dá říct, že se milují. Ale během toho vztahu se může kdykoliv, cokoliv stát a zkazit... Někdy za to ani nemusí moct oba, stačí, když ten jeden prostě neví, co chce. Myslí si, že chce něco jiného v tom vztahu a tak je to v háji. Ale pokud má aspoň kousek mozku, tak si uvědomí, o co přišel. Ať už dřív nebo později.
Ten, kdo byl zklamán a měl zlomené srdce si to s sebou bere prvních pár dnů, týdnů, měsíců, záleží na tom, jak se toho ten člověk zbavuje. Nejdříve si pořád láme hlavu s tím, kde udělal chybu, co se stalo špatně, co měl zlepšit a i přemýšlí, jak to napravit, aby se to vše vrátilo zpátky.
Ale ten, kdo zklamal a zlomil svojí polovičku si to uvědomí až pak, jakou udělal chybu a i když toho bude litovat, tak se tím moc nenapraví. Jen pokud je ten kdo byl zklamán úplně bez hrdosti a opravdu zamilovaný. Ale měli by si oba uvědomit, jaké budou následky, když se ten vztah slepí dohromady.
Když se ten vztah vrátí do starých kolejí, tak to nikdy nebude stejné. Oba si budou vyčítat, co se stalo, co si řekli a budou se hádat... Akorát se tím budou trápit.
Moje rada je asi taková, že je lepší si najít někoho, kdo vám zacelí díru v srdci a udělá vás ještě šťastnější a lepší osobou než jste kdy byli. Je lepší si na takovou osobu počkat než si najít někoho, kdo vás zase tak nechutně zlomí.


Prosím, napište mi do komentáře, co si o tomto myslíte, díky moc. Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama