Špatně pochopená věta a konec

3. ledna 2015 v 18:12 | Kačenka. |  Názory
Nesnáším svojí vlastnost, že jsem až moc otevřená. To, co cítím po chvilce vyjde na povrch. Zas tak špatná vlastnost to není, když to, co chci naznačit a říct někdo špatně nepochopí..

Stačí jedna věta, klidně jedno slovo a vše co bylo může být nadobro zatraceno a zůstanou už jen vzpomínky. Ačkoliv se snažím chybně pochopenou věc vysvětlit, tak stejně jsou tady lidé, které to prostě nezajímá a radši dělají, že jim bylo ublíženo onou věcí.
Mrzí mě, že není moc lidí, kteří by byli schopni vyslechnout, co mám já na srdci, ale když oni mají potíže nebo je cokoliv trápí, tak jsem první, za kým běží. Nejhorší je, že je vyslechnete a když jim pak k tomu ještě sdělíte svůj názor, tak se urazí.
Lidi, měli byste se nad sebou zamyslet. Jak se budete chovat vy k lidem, tak to se vám vrátí.


Upřímně mi je líto takových lidí. Díky svému chování tak přichází o přátele a bez přátel a lásky není život. Možná si to myslí lidé, kteří jsou bohatí a díky penězům se baví. Ale to není pravý smysl života.
Dávat a rozdávat lásku je mnohem hezčí a lepší než být finančně za vodou, ale nemít nikoho, kdo by si vás vyslechl, když vás něco trápí, nebo když máte radost atp.
Ale na druhou stranu, bez peněz se taky žít nedá bohužel. Rozhodně by se na tomhle světě toho mělo hodně co změnit. Lidi by si neměli závidět, lhát si, podvádět, pomlouvat, být falešní a hrabiví.. Ale to prostě má v sobě každý i když si to hodně lidí nechce přiznat.
Ovšem kouzlo osobnosti člověka je v tom, že se vidí i s chybami, které má a když mu je někdo připomene, tak mu to nebude zazlívat. Takovým lidem tleskám!
Nevím, co bych sem k tomu měla dále psát, asi je to vše.
Takže se mějte rádi a nepovyšujte se nad ostatní, protože máte prachy.

ČauUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 3. ledna 2015 v 18:29 | Reagovat

Holt lidi jsou lidi :) nesmíš to tak hrotit, buď svá ;)

2 still-hungry still-hungry | 3. ledna 2015 v 21:49 | Reagovat

[1]: Já vím a nehrotím to, jen mě mrzí, že je dobrých lidí stále míň a míň. :/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama