Sociální zabijáci

25. února 2018 v 17:00 | K. |  Moje příhody a vylívání srdička
Už se vám někdy stalo, že někdo nedopatřením viděl něco, co vidět neměl? Potom na vás byl ten dotyčný naštvaný nebo smutný kvůli tomu? Tak čtěte a možná se v něčem z tohoto článku najdete..

Za normálních okolností bych se asi neodhodlala k tomuto článku, ale za poslední dobu se toho stalo moc a tohle je způsob jak to ze sebe dostat. Třeba si někdo vezme příklad z mé hloupé chyby a neudělá stejnou..

Začnu asi tím, že lhát někomu a skrývat před ním něco se nemá dělat. Je to ošklivý a kdyby to někdo dělal nám, taky by se nám to nelíbilo. Ale co když už se to stalo a skrýváte něco? Pravda vždycky vyjde na povrch, ať už vás budou užírat myšlenky a budete mít výčitky a nebo tomu někdo pomůže dostat se ven. Ta druhá varianta je samozřejmě horší a můžete to zakecávat a zakecávat.. pokud někdo teda nemá důkaz. Což v případě sociálních sítí není tak těžké. Žijeme v době, kdy se vše točí kolem sociálních sítí. Ať už je to facebook, instagram, twitter nebo cokoliv jiného. Doba, kdy nejdůležitější je počet lajků na fotce nebo lichotivé komentáře, chlubení kde jsme byli a co jsme dělali a nebo také psaní si s někým na sociálních sítích. Jasně, je to super způsob jak se spojit se světem, ale co když nás sociální sítě pohltí? Pak je něco špatně. Sedíme přilepení na obrazovkách svých mobilů, tabletů a počítačů klidně několik hodin denně. Prohlížíme si, co dělal Karel včera večer, co měla Božka k obědu a nebo kde na dovolené byl Pepa s Helenou. Tiše závidíme, protože my jen čumíme do těch obrazovek. Žijeme sociální život.
Ale co nám to dává? Kromě toho, že můžeme koukat na okolní chlubení, tak se můžeme chlubit i my. Jasně, super pocit, když se někomu líbí, co děláme, jak vypadáme a nebo že máme nový účes. Ale upřímně, k čemu to je? Co nám to dává? Je těžké zamyslet se nad tím a dojít k nějaké p
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama