HotNews

18. listopadu 2018 v 17:28 | K.
Poslední článek tento rok jsem napsala v únoru. Tři čtvrtě roku nazpět. Od té doby se v mém životě stalo spoustu věcí. V práci jsem dala výpověď, našla si přítele, přestěhovala se od rodičů.. Teď jsou to tři měsíce co chodím jen na brigády a finančně jsem na tom lépe. Stále nevím, co bych vlastně chtěla dělat. Od doby co jsem nastoupila na střední (5 let zpátky), tak jsem chodila na brigády většinou jen v gastru. Mám za sebou i recepční ve fitku, brigádu v obchodě s nábytkem... Poslední dobou ale tápu a hledám něco nového. Nějakou novou zkušenost a hlavně něco, co by mě mohlo bavit. Dostala jsem příležitost vyzkoušet přímý prodej a multilevel marketing. Myslím si, že je to super, ale přesvědčit o tom i další lidi je náročné. Přivýdělek je to sice zatím celkem malý, ale věřím tomu, že se to rozjede. Navíc je to hlavně o komunikaci s lidmi. Firma ke které jsem se takto přidala je skvělá a má výborný ohodnocovací systém. Chápu, že někteří lidé MLM vidí negativně.. ale že si nenechají ani vysvětlit o co vlastně jde, jak to funguje, že je to snadné a jak se dá lehce přijít k penězům navíc.. To opravdu nechápu.
Pokud někoho zajímá MLM a nebo vlastně úplně neví nebo nechápe co to je a rádi byste zjistili více i o firmě u které vyplácení funguje a platí vždy včas, tak určitě neváhejte napsat do zprávy co mi přijde na mail. Určitě se můžeme sejít a více probrat osobně u kávičky. Při případném zájmu mi do zprávy napište i vaše tel. číslo, abych se s vámi mohla spojit.
Výhodou je, že je to snadný přivýdělek pro muže i ženy od 18 let. Tudíž se to dá dělat i při škole nebo práci a nepotřebujete na to tolik času.
NEVÁHEJTE a ozvěte se!Mrkající

Výsledek obrázku pro MLM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama